KlanKosova
KlanKosova
  • 36 897
  • 267 779 745
  • Iscritto il giorno 4 feb 2013
Kanali zyrtar në ITmind i Televizionit KLAN KOSOVA
Official ITmind Channel of KLAN KOSOVA Television

Video
NIN: Stigma per shendetin mendor - Klan Kosova
NIN: Stigma per shendetin mendor - Klan Kosova
2 giorni fa
#Shendetimendor, #NIN, #stigmapershendetinmendor
Ora e Pasditës - Mira Gashi Haziri, me të cilën flasim rreth përcaktimit të synimeve dhe realizimit
Ora e Pasditës - Mira Gashi Haziri, me të cilën flasim rreth përcaktimit të synimeve dhe realizimit
4 giorni fa
Ora e Pasditës - Mira Gashi Haziri, me të cilën flasim rreth përcaktimit të synimeve dhe realizimit të tyre
Ora e Pasdites - Deni Hameli, flasim rreth potencialit të turizmit malor në Kosovë - Klan Kosova
Ora e Pasdites - Deni Hameli, flasim rreth potencialit të turizmit malor në Kosovë - Klan Kosova
4 giorni fa
Ora e Pasdites - Deni Hameli, flasim rreth potencialit të turizmit malor në Kosovë
Ora e Pasditës - Dafina Muçaj(UNICEF) flet rreth rëndësisë së edukimit të hershëm tek fëmijët
Ora e Pasditës - Dafina Muçaj(UNICEF) flet rreth rëndësisë së edukimit të hershëm tek fëmijët
4 giorni fa
Ora e Pasditës - Dafina Muçaj(UNICEF) flet rreth rëndësisë së edukimit të hershëm tek fëmijët
NIN: Promo - Stigma mbi shendetin mendor - Klan Kosova
NIN: Promo - Stigma mbi shendetin mendor - Klan Kosova
5 giorni fa
#Shendetimendor, #NIN, #ndrrimiinates
Erta promovon projektin Kapak Kapak ne WAZZUP
Erta promovon projektin Kapak Kapak ne WAZZUP
5 giorni fa
Subscribe #WAZZUP = itmind.info 🔥Mysafire ne studio: Erta Emisioni WAZZUP transmetohet cdo dite pune [E Hene - E Premte] live nga ora 16:00 ne Televisionin Klan Kosova Per cdo levdate, kritike apo kerkese na kontaktoni permes e-mail adreses zyrtare - [email protected] #ERTA #KapakKapak © & ℗ 2020 WAZZUP | All Rights Reserved.
Zona e Debatit - Duke e pritur koalicionin VV-LDK - 16.01.2020 - Klan Kosova
Zona e Debatit - Duke e pritur koalicionin VV-LDK – 16.01.2020 – Klan Kosova
5 giorni fa
Tema: Duke pritur koalicionin VV-LDK Mysafire: Jeta Krasniqi - KDI Adrian Çollaku - Gazeta Blic Nexhmedin Spahiu - Publicist Rrahman Paqarizi - Profesor, UP Ismail Tasholli - Studiues i filozofisë Arton Demhasaj - "Çohu"
ZONA B - Bedri Hamza - 15.01.2020 - Klan Kosova
ZONA B - Bedri Hamza - 15.01.2020 - Klan Kosova
6 giorni fa
Tema: Dilemat e PDK-se Mysafir: Bedri Hamza - Shef i GP, PDK
ZONA B - William Walker - 14.01.2020 - Klan Kosova
ZONA B - William Walker - 14.01.2020 - Klan Kosova
8 giorni fa
Tema: Zeri i Popullit te Ndaluar Mysafir: William Walker - Ish shef i misionit, OSBE
Skill. Hazir
Skill. Hazir - Giorno fa
Ishalla zoti sa ma shpejt e sheton amin
Bilal Roberto Carlos
Bilal Roberto Carlos - Giorno fa
Ju Gazetart jeni Mutta mir jav ka ba se prej nje Fjale i shtoni 500
SonOf TheSun
SonOf TheSun - Giorno fa
Mos i hani foret se te gjith nje mut jan SHOKT e fsheft jan kurva te rrezikshme per secilin
Toli Sokoli
Toli Sokoli - Giorno fa
mir jau ka ba😂😂
Xhevdet Abdyli
Xhevdet Abdyli - Giorno fa
Hashim thaqi ta qift at nan nbir pidhi se ka mejav qi me emer te zotit
Ismail Shibani
Ismail Shibani - Giorno fa
Mire ja paska ba qka lyp polici ne kafe Polici me autoritet nul ka te drejt me pi ne kafe ne orar te punes .ne franc kurr nuk she polic ne kafe veq kur hin per me kontrollu
Besart Cata
Besart Cata - Giorno fa
Gruen ja qifshaa un personalisht robt ngoj ka ti ketttt ki pick motre profesor karii
Aqif Aga
Aqif Aga - Giorno fa
Edhe nji gotë me wiski ka qenë fjala e tij para se të vdes
H Adria71
H Adria71 - Giorno fa
Si është e mundur qe ky bastard e ka vrarë Sandokanin ky kryminel e ka vrarë ne lokal ish luftetarin e UÇK te pa armatosun ky spiun e ka ekzekutuar andaj ket pleh e bëjnë edhe deputet dhe e sjellin ne TV
Weston
Weston - Giorno fa
👑
Nasuf Murteti
Nasuf Murteti - Giorno fa
mi pas nimu naj fukaraje apo naj shkolle u kan mir sa per shkurje ne arabi veq i ke djeg ato pare hala ma keq se me cigare.
Syla Feriz
Syla Feriz - Giorno fa
Mu kan kerri jem qaty ekisha gjujt me tenk ekisha kall esja kisha lan denoj njerzt me bugr eme pare ejo me ja marr mallin
ILLYRIAN NEWS
ILLYRIAN NEWS - Giorno fa
1:06 qka bon ti naten 😂 I mshon
Peparim Mustafa
Peparim Mustafa - Giorno fa
itmind.info/video/iKWwoq2qk8-qZHg.html
Islam Kroni
Islam Kroni - Giorno fa
Eh sikur tishte vetem ky rast.Shikoni kyqjet ne auto udhe kuka shum vrejtje psh kyqja neDuhel afro 100m largkyqjes Pz.Pr.emost flasim perkyqjet ne Prizren me plot gabime
Islam Kodraliu
Islam Kodraliu - Giorno fa
O zot o zot si eshte e mundur
bek bek
bek bek - Giorno fa
Krejt Rrena psyhike te kulluar kta kan Probleme smundje dhe per atë e bejnë sepse njeriu i shëndosh NUK e shumton apo dëmton trupin e tij nese trupi Krejt ne rregull.
Selman Shabani
Selman Shabani - Giorno fa
Shum je i mir te dua vazhdo keshtu
Xheneta Iseni
Xheneta Iseni - Giorno fa
Sa keq qe 21 vjet heshtje shum von ngrihemi ne nga gjumi Si esht e mundur temos ket shkuar ky dorshkrim shum me heret ne gjykaten e hages
Aggressor
Aggressor - Giorno fa
Faruk Mujka (turku) u ba mashë e Gabim Bahtirit, qitash keni me u nda ju si te zgjedhet kryesia e re e VV-s ne Mitrovice.
Denis Bibaj
Denis Bibaj - Giorno fa
Hahha ska pas nevoj mi qit naft mafi tek je hahah
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji - Giorno fa
Respekt o burre se veq me pune endjerse te shpaguhet...
24MrDinamit
24MrDinamit - Giorno fa
...ne cdo 500 m.nga nje xhami...!!! "kosova evropjane"...pff...
HellBaniannz 1
HellBaniannz 1 - Giorno fa
O Gani Gecii trimm je kon e trimm ki mett , satt jesh gjall ti nuk ka rahatii per ktaa se jonn npushtett se jau din edhe sa lugg i kan nshpi vdekjje shkivee vdekjje tradhtarve rrnoft Kosovaa 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Erion Krasniqi
Erion Krasniqi - 2 giorni fa
Ajt se msohen msohen 🤦🏼‍♂️
Liria Shqipëri etnike
Liria Shqipëri etnike - 2 giorni fa
Shpresa e shqitarve Albin kurti por me klane Banda nuk behet marveshje por nuk i ka vototat per qeverin mjerim ma mir ne zgjedhje jepnja gjith votat ma mir kurtit se klane mafiosse milonera pronto. Rinia tu hik prej vendit turp i madh per LDk cfar pengesa cet per LVV
Flash Service
Flash Service - 2 giorni fa
Historian i shokut Tito ,fytyren e dallavergjise
Farid sekandari
Farid sekandari - 2 giorni fa
I don’t no what she saw but when I lasseing this music I don’t no why iam crying 😔
Jusuf Seferi
Jusuf Seferi - 2 giorni fa
Kshtu esht kur ja jep edhe ni shanc shpijunit,,
hahahah hahahah
hahahah hahahah - 2 giorni fa
Tradhtar të fsheht si Thëngilli në zjarrë. Qakorri ku është????
hahahah hahahah
hahahah hahahah - 2 giorni fa
Ku është Qakorri pyte një her Ramutin ,pse ja falët Malit Zi ore ju Tradhtar të fshehtë si Thëngilli në Zjarë jeni ju.
hahahah hahahah
hahahah hahahah - 2 giorni fa
Pse e shitetë Qakorrin ore Dahut dhe Ramush Tradhtari ?veç Hajna jeni e keni vjedhë Kosovën shumë.ku është Qakorri vete Rambon ?
bek bek
bek bek - 2 giorni fa
A Thaq bre je ba bajat bre ishalla Po tranohesh prej Albinit
Pancho 007
Pancho 007 - 2 giorni fa
se une te thirri ne koalicion prit qaty te hoteli.. edhe porosite ni pulë te " katunit " rahmush 😂😂
123 45
123 45 - 2 giorni fa
Po veq at kabllen me pas se rras ne shtiker ne shpi
Qendrim Musaj
Qendrim Musaj - 2 giorni fa
As buk aju kisha dhan qetyne qe pe lypin ma lir
molla molla
molla molla - 2 giorni fa
Hashim thaqi ta qift nane e grun biri shkines anin ta qifsha ropt
Fatlum Agushi
Fatlum Agushi - 2 giorni fa
2 gabime fatale n'fjalor 1.Natyrisht (sperdoret ne at rast) 2.Oqean (nbregdet)🤷‍♂️🤷‍♂️
leo dukagjini
leo dukagjini - 2 giorni fa
Baton ti syt e shkaut iki a edi ti se krejt shqiptart te urrejn more shkavell muti more turit ti qifsha
rusi rusi
rusi rusi - 2 giorni fa
Kush Fol keq Per Baben Rugov Jav qifsha Temelin e Shpis
ULTRAS SKIFTERAT
ULTRAS SKIFTERAT - 2 giorni fa
🖕🏻🏳️‍🌈🖕🏻
lllyrien Autokton
lllyrien Autokton - 2 giorni fa
Trenin e kan demtu Rrugaqt qe jon ma shtaz se shtaza Drogirash
lllyrien Autokton
lllyrien Autokton - 2 giorni fa
Ata qe jon te kurruptum lerg popllit te kosoves
Fadil Hajrizi
Fadil Hajrizi - 2 giorni fa
Sasht qudi edhe ushtaret e liris po i rrahin po shka spo bahet te na sot se shteti asht i fort e imbron njerzit qe kan dhan xhith shka per liri *xhaxh uqk*
Gentrit Çitaku
Gentrit Çitaku - 2 giorni fa
Oh iran ti nuk mundesh mu mat me ameriken jo bre
Gentrit Çitaku
Gentrit Çitaku - 2 giorni fa
Ma mire naj fabrik po nejse
sabri mitrovica
sabri mitrovica - 2 giorni fa
kta president ramushin kryminister kqyr qather qka bahet
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili - 2 giorni fa
nuk po e kuptoi per cfar thaqi?? ai po ju thot hajdeni beni qeverin a ju jeni nshu tuj ber pazare per pote zoti ju marroft
Gentrit Çitaku
Gentrit Çitaku - 2 giorni fa
Shkive kur kini me ja nal
Gentrit Çitaku
Gentrit Çitaku - 2 giorni fa
Hashim thaqi nashta e ka shkatrru kosoves por ky tash si ka fajet qe spe krijoni qeverin tash mos ja nisi akuzu ba e ba qeverin bre
Xhem Gocaj
Xhem Gocaj - 2 giorni fa
250 euro me muej?hajgare a?
Gentrit Çitaku
Gentrit Çitaku - 2 giorni fa
Ishall zoti ja sherohn djalin
《AUT》 《STEALTH》
《AUT》 《STEALTH》 - 2 giorni fa
1
Xhemile Neziri
Xhemile Neziri - 2 giorni fa
Edhe luji si messi
Gzim Sheholli
Gzim Sheholli - 2 giorni fa
Ku ku qysh munet me nejt ku ktu une kurre skisha mujt me nejt
Igor FIFA 361
Igor FIFA 361 - 2 giorni fa
#KOSOVOJESRCESRBIJE
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili - 2 giorni fa
ore plaki mutit bre tya robt ti qifsha tya te ka thaqi ndor o idijot muti e shkaterrut kosoven bre politikan te flliqt
molla molla
molla molla - 2 giorni fa
Valla shum shpejt vjen dita kini moj qit grat ejuve tu qi ku ku ku ku
Dardania
Dardania - 2 giorni fa
Rrespekte për Birin dhe të ndjerin Doktor Vezir Bajrami që më ekipe e tij dhe veprat që i la pas ti tregoj botës ngjarjen e vërtet te tmerrshme në Reçak. Shpresojmë se drejtësia mos harrohet dhe ti kujtojmë viktimat brez pas brezi.
Skender Veseli
Skender Veseli - 2 giorni fa
Ani se harami kshtu del nrysh jo
Gjelal Kerolli
Gjelal Kerolli - 2 giorni fa
E shkatrrut Kosoven 👏👏👏👏
B N
B N - 2 giorni fa
Nuk po mundem me kuptu, qysh e ka pranu VV ket njeri?!!!!
hamit Ahmeti
hamit Ahmeti - 2 giorni fa
e hanksh ni mut me kpurdha
Naim Hasani
Naim Hasani - 2 giorni fa
O pordh e ftoft ishim kan na shqiptaret. Hala qeveri spo mujm me ba. Thojshim perparaa serbia po la pengon hajdeni tash serbin na e hoqi amerika baneni shtetin o qamila o katunar o qoban o vrases o hajna
Ardi Qorraj
Ardi Qorraj - 2 giorni fa
e poshter veq pidh te koka 🤣🤣🤣🤣
so ch
so ch - 2 giorni fa
Vallai njerz qerkuza si qiky agim batiri na duhen kosov se mus me pas na qerkuza si ky e si shum tjer duhet njeri me lujt po kur she kesi njerz knaqesh tu kesh
3ndafil Koceku
3ndafil Koceku - 2 giorni fa
Mos tallni karin me to se gjynaf
Fitim Krasniqi
Fitim Krasniqi - 2 giorni fa
AGIM KALI DHE BOR QE SPO BJEN IKA FAJET HASHIMI .BONE MORE QEVERIN SE NA KAJT NANEN NEVE POLLIT BRE KURR DITEN MOS EPAFSHI
F U
F U - 2 giorni fa
Pisi je
isuf berisha
isuf berisha - 2 giorni fa
Respekt ishalla don zoti evrtetea del nshesh
Fadil Mustafa
Fadil Mustafa - 2 giorni fa
Valla ka me ardhen dita që shqiptart kan me than ma mir ner serbi se sa ner shqiptari.
T_Beat T_Beat
T_Beat T_Beat - 2 giorni fa
Mos rrej o pis se para se mu nis Xhami esht i krisur nuk ke shanc ti me kris me boks QEN I BIRI QENIT
Idriz Krasniqi
Idriz Krasniqi - 2 giorni fa
Ahhahahha
Alban Blakaj
Alban Blakaj - 2 giorni fa
Naljav shkive ne mitrovic
Tokat Ilire Tokat Ilire
Tokat Ilire Tokat Ilire - 2 giorni fa
negjmedin spahiu per bari ne bjeshlë
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe - 2 giorni fa
Shpiat nuk ndertohen ne Fusha por ne male kodra
LLAPI Zürich
LLAPI Zürich - 2 giorni fa
Kqyrjav kerret bre nanen e qenav ja qisha po popull i flliqt ishum kan
O Kelmendi
O Kelmendi - 2 giorni fa
Mik qe nuk dote harrohet kurr.
Marko Vangjeli
Marko Vangjeli - 2 giorni fa
Shqipetare merrni mesim nga xhaxhai e mos u beni doreshtrenguar e xhelozë
BLACK ALPHA
BLACK ALPHA - 2 giorni fa
qka po paragjykoni bre ju njerz pa kultur
Pranvera Fejza
Pranvera Fejza - 2 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Kosovar American trucking
Kosovar American trucking - 2 giorni fa
Dule Bala mirë that me plan program të serbis po punoni edhe rrogat merrni prejë serbis...
kusha ohh kusheri
kusha ohh kusheri - 2 giorni fa
Kan than mendov 3her e shprehu 1her ju qe po ofendoni njani tjetrin as nji feh nuk e lejon ket gje
Ediana Miftari
Ediana Miftari - 2 giorni fa
Dul ma nfund nja qi si harron traditat
TuRBoo Disel
TuRBoo Disel - 2 giorni fa
Hahahah kokan mledh hajdukat hahahahha
XS SPATA
XS SPATA - 2 giorni fa
Klubi ko.....😤
XS SPATA
XS SPATA - 2 giorni fa
Cilly ke ky qipsi smoki a si thon shtapiqi 🤣 ik mor hut e mbyte dugagjinin mor koke qepe 🥴
XS SPATA
XS SPATA - 2 giorni fa
Ik or kurroptus jasht 🦶
JOINT KNOCKdown
JOINT KNOCKdown - 2 giorni fa
300kmh se kap o dhipa
Bleron Kosumi
Bleron Kosumi - 2 giorni fa
Ta ka dridh volla milaim 🤜👊
Taulant Hoti
Taulant Hoti - 2 giorni fa
TÜV athu a ta dhajn o bab
Isuf Lajqi
Isuf Lajqi - 2 giorni fa
Iken kurvat mbeten respihet , mos u dorzo Albin se vjen dita ikin edhe respihet Respekt per ty
Gaming shqip
Gaming shqip - 2 giorni fa
shkurta gashi brono
Ha sa Halper
Ha sa Halper - 2 giorni fa
heuuu ky spiun e paska mar ne intervist njeriun me merita te medha pffff ..Respekt William Walker!!!
Udhetime Falas neper Bote
Udhetime Falas neper Bote - 2 giorni fa
Ki ushtru me trajnerat ma t njohur n bote apo ke bo foto me ta 🤔 😂
anonyme world
anonyme world - 2 giorni fa
Mare tye mjekrren duhet me ta shkul edhe ngoj me ta rras. Edhe shkelem be ... edhe nrrs per serbi, parazit.
Dardi
Dardi - 2 giorni fa
Ja ne hifshin me qita ne kualicion ka mu ba mut puna deri ngu.
Paradies ist das wahre Leben
Paradies ist das wahre Leben - 2 giorni fa
Marrinat ma te mdha ndodhin ne kosov marre bre nonen jau shkerdhfsha sjeni tzot kurgjo me rregullu vetem kqyrni qysh meja ngul njoni tjetrit perqata juve kurr vizat sduhet meja dhon sepse njerz tfllisht jeni po Qija nonen 2.5 popull nuk dihin me majt shtetin, perqata keni mbet qe 20 vjet si papaka, veq tu thy tu vjedh katastrof qfar poplli ju kshtu, mos e shani turkin apo shtetet tjera se berdhog jeni ala. Marre marre qysh po rrnoim kshtu na kem shanca me jetu ma mir se gjermania e zvicrra por ska vllaqko, hajnia jau ka shkerdhy nonen
Florim Kasolli
Florim Kasolli - 2 giorni fa
A tikisha qi ropt ty se vetum nxensit kan dret me udhtu jo qika e asaj jo e ksaj po ky ka lyp meja qi nanen kti mos na raft hise ky far idiot msusi e mesuese skisha dit qa me ba me ta se pi malltreton fmin keshtu nanen ja kisha qi
Gentrit REALalb
Gentrit REALalb - 2 giorni fa
😀👏🏼👏🏼