Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

4 609
371
 
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITmind Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel
Intrattenimento
durata: 2:55:04

Commenti

ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
????
1:48 ???
? ? ? ??
Elaaa 1
Elaaa 1 - Giorno fa
Fifi esht dashuri😍 dhe e zbukuron kete emision🤩
Elaaa 1
Elaaa 1 - Giorno fa
👏per ate qe tha Flori per Butrintin..
Arsim Demiri
Arsim Demiri - 2 giorni fa
luana a oshte e vertet se je ne lidhje me Krenarin ?😐
anonim anonim
anonim anonim - 2 giorni fa
Tani jam be fanse e shiko kush luan. Nese sezonin tjeter do jete Flori dhe xhoda sdo lej emisoin pa pare te juaj
anonim anonim
anonim anonim - 2 giorni fa
Rezi sduhet te jete me.
anonim anonim
anonim anonim - 2 giorni fa
Rezi shume kot
Xhesika Coku
Xhesika Coku - 3 giorni fa
😍😍😍
Alea Alea
Alea Alea - 3 giorni fa
1:44:34 "Kta Jan kosovar "psee qfar kemi ne me pak se ju ncncncn dhe per Florin e ke shum gabim sepse askush nuk zhgenjehet nga Butrinti❤️
djal toplane
djal toplane - 4 giorni fa
Marjana kondi e pazevendsushme ne sken perz respekte .
Mirditorii YT
Mirditorii YT - 4 giorni fa
Florjan Binaj ti je nje njeri me të vertete shakagji une vetem prej teje dhe Luanne’s e shoh
Plzzz like
Fidan Rrahmani
Fidan Rrahmani - 4 giorni fa
qa osht kjo kshtu more kta hajn Publiku atu shikojn ncncncncnc runa Zot sa Budalla ban Emisione
baci Baci
baci Baci - 5 giorni fa
per momentin jeni numer 1 ne te gjithe Shqiptarin Rrespekt
Dritan Paça
Dritan Paça - 5 giorni fa
37:53, Rezi duke fol ne cel ne emision 😁😁😂, ehh mire mire
MoonLady
MoonLady - 6 giorni fa
O Luanë merr ca kurse gramatike te shqipes e kurs artikulimi fjale se pas kaq vitesh flet ende sikur sapo ke nisur televizionin
Ledi Le
Ledi Le - 6 giorni fa
Kti Rezit po i pelqen vetja shume ,
Vk ta shpif emisionin
Klaudio Qosja
Klaudio Qosja - 6 giorni fa
👏👏👏🇦🇱
Lona Lona
Lona Lona - 7 giorni fa
Kush ësht me skoadren e kuqe like
Xhoana Shahinaj
Xhoana Shahinaj - 7 giorni fa
rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi
Flori je super
Ro Li
Ro Li - 7 giorni fa
Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur
Eda Sylejmani
Eda Sylejmani - 7 giorni fa
O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan
qufaj flutra
qufaj flutra - 7 giorni fa
A bethen na hongshi
Melinda Queen
Melinda Queen - 7 giorni fa
A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn
Nija Vuqiterna
Nija Vuqiterna - 7 giorni fa
https://www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet please help us 🙏
Vigan Hyseni
Vigan Hyseni - 7 giorni fa
Fifi shum e bajatshme omg
bilinas mini
bilinas mini - 7 giorni fa
Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮
monika laosi
monika laosi - 7 giorni fa
Shum camera switches pa nevoj
Eduart Pali
Eduart Pali - 8 giorni fa
Rezi the best
monika laosi
monika laosi - 7 giorni fa
Enca me kalli me at fustan
monika laosi
monika laosi - 8 giorni fa
Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡
swetty Sweet
swetty Sweet - 8 giorni fa
Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏
xoobo vola
xoobo vola - 8 giorni fa
Brava Luana !Sezonin e 4
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki - 8 giorni fa
Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏
bilinas mini
bilinas mini - 7 giorni fa
Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki - 8 giorni fa
Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren
monika laosi
monika laosi - 8 giorni fa
Brava Luana !Sezonin e 4
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki - 8 giorni fa
1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘
xoobo vola
xoobo vola - 8 giorni fa
Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴
mikea hiooi
mikea hiooi - 8 giorni fa
LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !
Vipin Unnikrishnan
Vipin Unnikrishnan - 8 giorni fa
vjollca luana i m your big fan from india
Mr dion JAHOJA
Mr dion JAHOJA - 8 giorni fa
Sa keq qe është emiioni i fundit
Merita P
Merita P - 8 giorni fa
luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ - 8 giorni fa
Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash
Pse e late me e dhan ne fund fare?
Apo per te rritur audiencen
Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full
Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube
Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv
be yourself
be yourself - 8 giorni fa
@ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ - 8 giorni fa
@be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin
be yourself
be yourself - 8 giorni fa
Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .
xoobo vola
xoobo vola - 8 giorni fa
Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂
Lani U
Lani U - 9 giorni fa
100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.
Blerton Ajruli
Blerton Ajruli - 8 giorni fa
👏👏
alida flus
alida flus - 9 giorni fa
ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
Alida ke qellim te mir te prsh
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@xoobo vola enca si byth lope te prsh
xoobo vola
xoobo vola - 8 giorni fa
bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️
roland mollakuqe
roland mollakuqe - 9 giorni fa
Enca me kalli me at fustan
Taulant Miftari
Taulant Miftari - 9 giorni fa
Shum camera switches pa nevoj
Ervin Hajdini
Ervin Hajdini - 9 giorni fa
Rezi dhe Flori njesha
Megi Maria Domi
Megi Maria Domi - 9 giorni fa
Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem
neejoy sola
neejoy sola - 9 giorni fa
Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
Really
Fier Fiwr
Fier Fiwr - 9 giorni fa
Brava Luana !Sezonin e 4
Olta Xhaxho
Olta Xhaxho - 9 giorni fa
Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛
Ona Onushi
Ona Onushi - 9 giorni fa
Skandal kenga .... o zot shum keq
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@Ona Onushi flm te prsh
Ona Onushi
Ona Onushi - 9 giorni fa
@STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES rsp dhe per ty qofsh mir
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@Ona Onushi oke te prsh respekte
Ona Onushi
Ona Onushi - 9 giorni fa
@STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh
Jeton Binaj
Jeton Binaj - 9 giorni fa
Ghetto Geasy MMV
Nora Ismaili
Nora Ismaili - 9 giorni fa
Mariana eshte ma e keqja e skenes
Fatmira Dardan
Fatmira Dardan - 9 giorni fa
Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮
diaraaa Abdullai
diaraaa Abdullai - 9 giorni fa
☝️☝️
Meli Titi
Meli Titi - 9 giorni fa
Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
Vera Edison Tuda
Vera Edison Tuda - 9 giorni fa
Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend
bilishu aliss
bilishu aliss - 9 giorni fa
Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina
bilishu aliss
bilishu aliss - 9 giorni fa
A very powerful video
bilishu aliss
bilishu aliss - 9 giorni fa
MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️
alalalal alealeale
alalalal alealeale - 9 giorni fa
bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️
alalalal alealeale
alalalal alealeale - 8 giorni fa
L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .
L S
L S - 8 giorni fa
alalalal alealeale Pse ?
Mr dion JAHOJA
Mr dion JAHOJA - 8 giorni fa
Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar
Sandra Sandra
Sandra Sandra - 10 giorni fa
O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍
bobi7 tanevski
bobi7 tanevski - 10 giorni fa
LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !
bilishu aliss
bilishu aliss - 9 giorni fa
Happy every day
Amerika Amerika
Amerika Amerika - 10 giorni fa
Gati te plasi kjo Enca si antilop deti eshte😂
Jonida Ravmani
Jonida Ravmani - 10 giorni fa
Te lutem kapitenet mos te ndorren
Il prossimo