Flori Mumajesi - Thjesht te du

55 947
1 063
 
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/Thjeshttedu
Flori Mumajesi Thjesht te du
Kartolina e dasmes
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi & I.M
Mastered: N.M
Video: Vello
Connect with Flori Mumajesi:
web.facebook.com/florimumajesi
instagram.com/iamflorimumajesi/
Connect with Threedots:
www.threedots.al/
web.facebook.com/threedotsalbania/
#erzapetritkllokoqi #wedding #florimumajesi
Musica
durata: 3:18

Commenti

Albra Alb
Albra Alb - 47 minuti fa
Cdo fjale e kesaj kenge, i pershtatet plotesisht historis sone te dashurise... Jam me fat,qe kam perjetuar edhe vazhdoj kete dashuri.
Kurse per ty biri mamit qe je ende ne barkun tim,dashuria Qenka ndjenja me e forte ne univers! Mezi te presim 🤰🏻👼🏻👨‍👩‍👦
engjull prenga
engjull prenga - Ora fa
🌟🌟🌟🌟🌟
Mobile Gaming
Mobile Gaming - 6 ore fa
Kur fjalet e dashurise shprehen me se qarti ne nje text muzike,,,, !!!😍
Armanda Qafalija
Armanda Qafalija - 22 ore fa
E mrekullueshme Flori je kengetari me i mire ne bote per dashurine
Giovanna Vergari
Giovanna Vergari - 23 ore fa
❤️❤️❤️🥰🥰🥰 shum bukur
Mimoza Kushova
Mimoza Kushova - Giorno fa
Duke degjuar kengen e ka kuptimin brenda ne cdo fjal, je i papare bravooooo
Artigeni gaming
Artigeni gaming - Giorno fa
like kush e degjon
Shushanik Hepinyan
Shushanik Hepinyan - Giorno fa
🐧Very goot
Albulena Ismaili
Albulena Ismaili - 3 giorni fa
Më (daten "03:12")me doli dikush perpara qe me tha thjesht te dua,manhitse,e pabesueshme per mua sepse un se kisha par dot.Pastaj qe e takova nukam fjal tja tregoj qe si u ndjeva.Por un serish po dyshoj sepse un kam frige me shum se asnjehr me par.Serisht me tha te dua por kam frigg o njerzi kam frig sedi pse po kam aq shum saqe se kupton dot njeri do mundoohem mos kem frig💋❤
Tony Marke
Tony Marke - 3 giorni fa
Edhe un e du me gjith shpir ti amo amore mio sei la mia vita il mio mondo tu sei tutto per me Sara😘😘😘😘😘
Erena Hoxholli
Erena Hoxholli - 4 giorni fa
❤❤❤❤💝💝💝💖
Erena Hoxholli
Erena Hoxholli - 4 giorni fa
Superr ❤❤❤
Ilber Ademi
Ilber Ademi - 4 giorni fa
o sa emocjon me sjell kjo keng .bravo flor mumajesi jei madh🙏🏽👏👏👏
seeriu ciihy
seeriu ciihy - 3 giorni fa
I’m in love with this song 😍😍
Ketty Plaka
Ketty Plaka - 4 giorni fa
Oh mo Flor me ban gjithmon x te qar me kenget e tua è doja dhe e du akoma ma shum sado qe ma theu zemeren ma beri copa copa 😭😭😭
seeriu ciihy
seeriu ciihy - 3 giorni fa
Super cift ❤️❤️super detikim 👑super keng bravo ..
Shkurte Imeraj
Shkurte Imeraj - 5 giorni fa
Woww qfar kënge, nuk resht së dëgjuari 👏🏻👏🏻👏🏻
Fjala Të dua është magjike ⚡️✨💫
majlinda pulaj
majlinda pulaj - 5 giorni fa
Super kenge 🎹🎹🎹🥰💥🤩😘
Sidorela Lulja
Sidorela Lulja - 6 giorni fa
Normal qe nga ti priten te tilla perla👏👏👏
Suada Tafa
Suada Tafa - 6 giorni fa
Zeri yt Flori dallohet mes 1000zerash !thjesht unik! 🥰
beedsj roiue
beedsj roiue - 4 giorni fa
Flori .. ♥️🇨🇭🇦🇱🇨🇭🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
M B
M B - 6 giorni fa
kshyrne flamurin e rugoves👏👏👏respekt per ket qift te ri!! u trashigofshi😛
Gio G.
Gio G. - 6 giorni fa
🇲🇩❤️flori e 🇦🇱
beedsj roiue
beedsj roiue - 4 giorni fa
#prayforalbania GOD help Albania love from USA
Amc Amc
Amc Amc - 8 giorni fa
Thjesht te du bravo te lumte Flori je yll i vertete
sotuur aeei
sotuur aeei - 6 giorni fa
Sa bukur. Te dua. Te dua. Te dua dhe je gjithcka per mua.
Blerim Carri
Blerim Carri - 8 giorni fa
Thjesht supeeeeerrr keng
sotuur aeei
sotuur aeei - 6 giorni fa
Nice!
vlora vlora
vlora vlora - 8 giorni fa
Hiti i 2019 me i mire flori super zoti e bekoft nese mendoni si une
seeriu ciihy
seeriu ciihy - 6 giorni fa
Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin🙏🏻🙏🏻😍😍
Raimonda Mimani
Raimonda Mimani - 8 giorni fa
Super kenge !!!!
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt - 7 giorni fa
Artisi me I mir shqiptar ikone❤
Klea Klea
Klea Klea - 9 giorni fa
Super hit
seeriu ciihy
seeriu ciihy - 6 giorni fa
Artisi me I mir shqiptar ikone❤
Marsela Shyti
Marsela Shyti - 9 giorni fa
Kur degjoj kete keng me vjen per te qar sepse ne vend te dashuris kisha ne mostro afer meje.😪
yaliso gioouy
yaliso gioouy - 7 giorni fa
Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin🙏🏻🙏🏻😍😍
Emiljano Saliaj
Emiljano Saliaj - 10 giorni fa
Super hit
Vis Likceni
Vis Likceni - 10 giorni fa
Super cift ❤️❤️super detikim 👑super keng bravo ..
yaliso gioouy
yaliso gioouy - 8 giorni fa
Te duuuu♡ miss jou my king
Emma Liko
Emma Liko - 10 giorni fa
I’m in love with this song 😍😍
yaliso gioouy
yaliso gioouy - 7 giorni fa
Artisi me I mir shqiptar ikone❤
Robert Mitri
Robert Mitri - 10 giorni fa
Te du thjesht te duuuua..😍😍
Robert Mitri
Robert Mitri - 9 giorni fa
@sotuur aeei esht vec nje pjes e refrenit per mua..ndersa per ty dicka krejt ndryshe
sotuur aeei
sotuur aeei - 9 giorni fa
Ska me mir se sa te jesh i dashuruar te degjosh kete keng
Leo Pro Gamer Tuop
Leo Pro Gamer Tuop - 10 giorni fa
Bellissima...falla in italiano
chding zuure
chding zuure - 10 giorni fa
Super kenge ......bravoo .....
Giada Caputo
Giada Caputo - 10 giorni fa
Dolcissime parole
sotuur aeei
sotuur aeei - 9 giorni fa
sa bukur do shkonit ti dhe yll limani bashke me nje bashkepunim LIKE KUSH MENDON KESHTU
LowNslow
LowNslow - 10 giorni fa
#prayforalbania GOD help Albania love from USA
chding zuure
chding zuure - 10 giorni fa
Ska me mir se sa te jesh i dashuruar te degjosh kete keng
Anila Rama
Anila Rama - 10 giorni fa
Flori .. ♥️🇨🇭🇦🇱🇨🇭🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
sotuur aeei
sotuur aeei - 10 giorni fa
Sa bukur edhe e vertet vjen ni person ta ndryshon krejt jeten 😍❤ Bravo
Lenci Guga
Lenci Guga - 10 giorni fa
super
Siorla Abazi
Siorla Abazi - 10 giorni fa
Uio
sotuur aeei
sotuur aeei - 10 giorni fa
pa mbarim Unë ty të du, të du Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu Të du, thjesht të du Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu
Ervin Tuku
Ervin Tuku - 11 giorni fa
Sa bukur. Te dua. Te dua. Te dua dhe je gjithcka per mua.
anxhela kurti
anxhela kurti - 11 giorni fa
Artisi me I mir shqiptar ikone❤
foopyu nooui
foopyu nooui - 11 giorni fa
Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin🙏🏻🙏🏻😍😍
Luan Shala
Luan Shala - 12 giorni fa
Shumm knaçi👍😎
dueeh nyyu
dueeh nyyu - 11 giorni fa
je i papar adhuroj kenget e tua
Il prossimo