Hell's Kitchen Albania - Sezoni 2, Episodi 8, 6 Dhjetor 2019 - Reality Show

3 159
356
 
“Hell’s Kitchen Albania 2” është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanërin “reality show”, në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITmind Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
Intrattenimento
durata: 1:50:23

Commenti

Klea Baci
Klea Baci - 9 ore fa
Kristina. shume. e. llastuar. dhe. nje. budallaqe
Meri Polia
Meri Polia - 14 giorni fa
28:47
Alban Strakosha
Alban Strakosha - 21 giorno fa
1:10:30 më preku 😥😥😥
Onure Onure
Onure Onure - 23 giorni fa
Shefi keshtu duhete si shefe Renato
Leart _H3
Leart _H3 - 26 giorni fa
1:35:54
Kjo gruaja tha shum e shpifur le ta pergatis vet ajo din apo sdin
Sara Elshani
Sara Elshani - 26 giorni fa
Marre visares
Sara Elshani
Sara Elshani - 26 giorni fa
Shef Alsi kur e pyeti Ledjonin per nenen kur Ledjoni nisi te qaj u emocionva dhe unee
Friden Ramja
Friden Ramja - 28 giorni fa
Me mir shef Alsi sesa shef Renato
Morea Kashta
Morea Kashta - 16 giorni fa
Te dy shefat me mire shef Alsi akoma me mire
Fatma Jaupaj
Fatma Jaupaj - Mese fa
Jepi Kristina
Kledjan Bytyçi
Kledjan Bytyçi - Mese fa
Keta dun shef renaton e jo ate shefin nga vlora hahaha
lac ser
lac ser - Mese fa
rezart vetem per ty e shikoj kete emision . .. me shkrive tu qesh 😂😂
jurgen xhaferi
jurgen xhaferi - Mese fa
15:10
jurgen xhaferi
jurgen xhaferi - Mese fa
53:45
jurgen xhaferi
jurgen xhaferi - Mese fa
46:09 😂😂😂😂😂
Arjon Merkaj
Arjon Merkaj - Mese fa
Po u largua Ledioni dhe Rezarti nuk ka me kuptim si show
Arjon Merkaj
Arjon Merkaj - Mese fa
Like kush mendon si mua
Selim Abduli
Selim Abduli - Mese fa
Looooooot 1:37:51 karkari
jurgen xhaferi
jurgen xhaferi - 2 giorni fa
Tartar quhej jo karkar
Indri Hadroj
Indri Hadroj - Mese fa
Po qa ishte ai idioti qe shkon e lyen buzet Zot na ruj nga budallenjt
lorena shkurta
lorena shkurta - Mese fa
Ky shefi I ri qenka super 👍
lorena shkurta
lorena shkurta - Mese fa
Shum I paedukat francesko ke hedh posht cdo aftesi me sjelljen tende,turp.
lorena shkurta
lorena shkurta - Mese fa
Ka ndonje mesues te gjuhes shqipe per Meridianin ?
Orind Gjonku
Orind Gjonku - Mese fa
Shef alsi bravo shef i papam
Orind Gjonku
Orind Gjonku - Mese fa
????!!
Orind Gjonku
Orind Gjonku - Mese fa
O shef me verte ska zot
fjorida hoxhaj
fjorida hoxhaj - Mese fa
Shef Alsi nje yll ne cdo aspekt
Qaqi Alb
Qaqi Alb - Mese fa
Renati kriza
Klajdi Prifti
Klajdi Prifti - Mese fa
Renate je bere i famshrm ne hell's kicen ti
Kleanda Kola
Kleanda Kola - Mese fa
Françesko dh Visara e treguan veten turpppp😒😒😒
Kleanda Kola
Kleanda Kola - Mese fa
Shef Ajsi është shumë i mirë bravo më mirë se shef Renato. Renato është👿 kurse shef Ajsi ishte👼👼
Evi Duro
Evi Duro - Mese fa
Shef Alsi njeri pozitiv,i duruar dhe profesionist.te marrin shembull .....
zbbzbz snsb
zbbzbz snsb - Mese fa
o ledjon qa ke mor si bo si rrot e hap gojen si trap ik mor sufllaqe
Rifat Cani
Rifat Cani - Mese fa
Eeee urrrejjjj meridjanin 👿
erdiona murati
erdiona murati - Mese fa
Sokoli shum i bukur😍🌹
Cooking Time
Cooking Time - Mese fa
Aroganc ne max 👎🏿
Qu een
Qu een - Mese fa
Shef Alsi super i qet i mire 😍😍 thjesht King👑
Francesko dhe Visara na zgjenyjn pak nuk e prita sidomos Francesko me ate sjelle por prap mendoj qe fitus eshte ky Francesko ☺️😍👑
Sokoli King👑😍
Me Rezartin lot 😂
Musa Pasha
Musa Pasha - Mese fa
Kjo esht tamam
Shefi esht Dreqi (sillet si ai)
Punonjsit jan sklleverit Servilat
Shikuesit qe e besojn jan viktimat.
Pervec shikuesve qe jan injorant
Cdo gje esht fallco.
Nuk punon dhe ska ne asnje vend aq presion ne pune.
Phorno.

Hapni syt o thipnotizuar o budallenj o injorant hapni syt se po ua mbyllin me gjith mendje e tru me nje ekran para syve. Cdo gje e bejn per me ua be mendje pordh me u len pa pun dhe me ju nda nga familja etj
Ky esht qellimi i ksaj teknologjie kaq te madhe. Sidomos e mediave
Alban Strakosha
Alban Strakosha - Mese fa
16:20 Ngela i virgjër thot 😂😂😂 o ky o looot
Matteo Sharka
Matteo Sharka - Mese fa
Du e te fitoj francesko hells kitchen
Eduart Gjergji
Eduart Gjergji - Mese fa
Kam frike se do te lej zemra nuk ke ardhur ktu per te vdekur
Ferofans Marina
Ferofans Marina - Mese fa
Ky Selmani shum budall te acaroka
Sasha Cullhai
Sasha Cullhai - Mese fa
Ky Selmani edhe eshte lider dhe thote sdo merrem me ty se kam pun tjera
Shkurt e Shqip
Shkurt e Shqip - Mese fa
Ky ftançesko është me maskë. Ledioni është porrdhac. Elektiçisti është porrdhace. Ky bjondi është bjode flet vet puna. Uroj të fitojne Sokoli ose Selmani
Half life TV
Half life TV - Mese fa
like kush mendon keshtu
Half life TV
Half life TV - Mese fa
shef renato esht me i mir se shef alsi keshtu mendoj une
Plane Spotting
Plane Spotting - Mese fa
Bani keq qe e pyti, por nuk e ka dit.
rubina koltraka
rubina koltraka - Mese fa
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂me duket se nuk di ceri i kases1 nuk di sa bejn 1+1=
rubina koltraka
rubina koltraka - Mese fa
ceri i klases 1 nuk din te mar frym
Nita n
Nita n - Mese fa
ledijoni duket si exi jem 😂
Semi Bytyqi
Semi Bytyqi - Mese fa
Ngushllime Ledjonit per vdekjen e mamas
Joana Uruci
Joana Uruci - Mese fa
Letjani ma I mir je
Emine idrizi
Emine idrizi - Mese fa
Ore seriozisht e keni si munde te behet nje emision me kandidat kaq te dobet ??!! Keta nuk kane njohurite fillestare per gatim 😮kjo si me qene big brother une se kutpj shef renato si shef si e bene emisionin me kandidat te ketij niveli 000
Merita Muslija
Merita Muslija - Mese fa
😱😠em tishee ti shefi ne gjermani dot i dhenin brinjet te kishin len vetem patate me pervu🤣👍🇩🇪
Samsung Gamer
Samsung Gamer - Mese fa
Shef alsi esht super po po te isha un aty ne bend te visares do ja ***** ro**
Liza Morina
Liza Morina - Mese fa
Shume i mire shefi i ri, uroje te vazhdoje te qendroje
Zhaklin Kordha
Zhaklin Kordha - Mese fa
Ta dini shef Alsi eshte daja im
Erxhi Begaj
Erxhi Begaj - Mese fa
A mo Rezart qe je kaq budall
jurgen xhaferi
jurgen xhaferi - Mese fa
1:23:00😂😂😂😂
Ani
Ani - Mese fa
Zhgenjim edhe Francesko... Renaton e pak keta..njerez pa kulure e edukate...
Bravo shef Alsi, duke i keshilluar e ndihmuar.
Ani
Ani - Mese fa
Sa e paedukeate Visara 😱😱
Light Ning
Light Ning - Mese fa
po per here Sokolit ja leni fajin ju 😒
Artiola Brami
Artiola Brami - Mese fa
Do ishte mir qe emisionin ta benin te dy shefat do ishte super
Il prossimo